• Çalışma Saatleri
    Pzt – Cts: 9:30 - 18:00

  • Kocatepe Mh. Bayındır 2 Sk, 45/9 Kızılay
    06420 Çankaya Ankara

Katılımcı Aranıyor! American Councils Professional Fellows

Katılımcı Aranıyor! American Councils Professional Fellows

American Councils Professional Fellows Programı (PFP), Türkiye, Ukrayna, Gürcistan, Azerbaycan, Ermenistan ve Moldovya’da ikamet eden “Yönetişim ve Toplum Temelli Çalışmalar” alanında çalışan, iyi derece de İngilizce bilen,  25-35 yas arası genç profesyonelleri  (kamu kurumları, sivil  toplum ve dusunce kuruluslari, start-uplar, yerel yonetimlerde çalışanlar) Amerika'da gerçekleşecek beş haftalık programa başvurmaya davet ediyor.  Programa son başvuru tarihi 31 Mart 2020.


13 Ekim-19 Kasım 2020 tarihleri arasında gerçekleşecek programa katılmaya hak kazananlar, Washington D.C’deki oryantasyon toplantısının ardından Amerika’nın farklı eyaletlerinde yönetişim ve toplum temelli çalışmalar yapan kurumlarda, sivil toplum kuruluşları ve düşünce kuruluşlarıyla yerel meclisler ve yürütme organlarında Amerikalı meslektaşlarıyla beraber çalışacak.

Başvuru kriterleri ve diğer detaylar için aşağıdaki linki inceleyebilir, sorularınız için professionalfellowsturkey@gmail.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.

http://professionalfellows.americancouncils.org/#intro

Bu yazıyı paylaşmak ister misin?