• Çalışma Saatleri
    Pzt – Cts: 9:30 - 18:00

  • Kocatepe Mh. Bayındır 2 Sk, 45/9 Kızılay
    06420 Çankaya Ankara

Hayat Eve Sığar!

Hayat Eve Sığar!

Hayat Eve Sığar Uygulaması Google Play ve App Store'da!

İçinde bulunduğumuz bu günlerde evde kalmak ve evde kalırken bu zamanı farklı şekillerde değerlendirmek çok önemli. Evet, hayat gezegenimizin tamamını kapsayan bir kavram ancak, kendimizin ve sevdiklerimizin hayatını bu dönemde evde büyütmek, geçici olarak sosyal ve eğitsel bir sera moduna geçmek çok önemli. Böyle dönemlerde uzmanların tavsiyelerini dinleyerek, evde geçirdiğimiz bu süreci, hayatımızı eve sığdırmakta söylenmek istenen, evde kaldığımız bu süreçte kendimizi geliştirmek, alışkanlıklarımızı değiştirmek, eğitim dünyamıza yatırım yapmaktır.

Bununla birlikte, riskleri azaltmak ve koronavirüsten korunmak için Sağlık Bakanlığı'nın geliştirmiş olduğu HAYAT EVE SIĞAR uygulaması da oldukça faydalı bir uygulama. Bu uygulama ile haritada, risk yoğunluğunun yanı sıra hastane, eczane, durak, market gibi acil ihtiyaçları karşılayan yerler gösteriliyor. Kullanıcılar, onayları doğrultusunda aile ve yakınlarını listelerine ekleyebiliyor ve böylelikle sevdikleri kişilerin riskli bölgelerden uzak durmaları sağlanabiliyor. Bunun yanı sıra, Türkiye Günlük Koronavirüs Tablosu da bu uygulama üzerinden incelenebiliyor.

Uygulamayı Nasıl İndirebilirim?

Uygulamayı Google Play ve App Store'dan ücretsiz olarak cihazınıza indirebilirsiniz. Uygulamada günlük sağlık durumunuzu girebilirsiniz. Girdiğiniz veriler doğrudan doktorlara yönlendirilecektir.

GSM

Bu yazıyı paylaşmak ister misin?