• Çalışma Saatleri
    Pzt – Cts: 9:30 - 18:00

  • Kocatepe Mh. Bayındır 2 Sk, 45/9 Kızılay
    06420 Çankaya Ankara

Gönüllü Takım Arkadaşları Arıyoruz!!

Gönüllü Takım Arkadaşları Arıyoruz!!

PROJE TAKIMI GÖNÜLLÜ TAKIM ARKADAŞLARINI ARIYOR!

GSM - Gençlik Servisleri Merkezi olarak "GSM GÖNÜLLÜLERİ" kavramına farklı bir boyut katmaya karar verdik. Bugüne kadar yurt dışı ve yurt içi uluslararası gönüllü çalışma kamplarımızda; Erasmus+ kapsamında yürüttüğümüz AB Eğitim ve Gençlik Programları'nda; çeşitli sosyal ve eğitsel aktivitelerimizde yada ofis içerisinde stajyer veya gönüllü olarak çalışan gönüllülerimize daha profesyonel bir alan yaratmanın, hem bizim hem de bizimle daha sıkı bağlar kurmak isteyen gönüllülerimiz için çok daha etkili olacağını düşündük. Böylece, gönüllülük temelli çalışan GSM'nin bilgilendirme ve ofis çalışmalarını yürütecek olan NİNJALAR; iletişim, tasarım ve inovasyon çalışmalarını yürütecek olan PİKSELLER; çeviri ve dökümentasyon işlerini yürütecek olan DİLMAÇLAR ve GSM'nin sosyal etkinliklerini organize edecek olan JOKERLER gönüllü çalışma takımları doğmuş oldu.

GSM - Gönüllü Çalışma Takımları bir araya geldiklerinde PROJE TAKIMI'nı oluşturur. Proje Takımı: Gönüllülük, Gençlik Çalışmaları: Gençlik Politikası, Gençlik Bilgilendirmesi, Küresel Eğitim konularında birlikte çalışan; Erasmus+, kapsamında projeler üreten birleşik bir takımdır. Gönüllü Çalışma Takımları ayrı ayrı kendi görev ve sorumluluklarını yerine getirirler ancak PROJE TAKIMI adıyla bir araya geldiklerinde ise aynı amaç için senkronize ve koordineli olarak bir arada çalışırlar. Her bir gönüllü, haftada en az 2 gün GSM ofisinde gönüllü çalışmalar yürütür. DİLMAÇLAR takımı freelance olarak da çalışabilmektedir.

PROJE TAKIMI, Gönüllü Çalışma Takımları üyelerinin araştırma, proje yazma, proje uygulama, takip, koordinasyon, raporlama v.b konularda tecrübe edinip bu alanda kendilerini geliştirme fırsatı bulabilecekleri eşsiz bir ortam olacaktır.

NEDEN GÖNÜLLÜ ÇALIŞMA TAKIMLARINDAN BİRİNE KATILMALIYIM?

- Takım Çalışması Tecrübesi

- Gönüllülük Tecrübesi

- Sivil Toplum ve Gençlik Çalışmaları Tecrübesi

- Proje Yazma ve Yönetme Tecrübesi

- Yeni Bir Meslek Alanında Uzmanlaşma Tec.

- Çalıştığınız Alanda Tecrübe Kazanma

- Ofis Çalışma Adabını Öğrenme

- Yaratıcı Çalışma Tecrübesi

- Uluslararası Çalışma Tecrübesi

- Yabancı Dil Pratiği

- Ulusal ve Uluslararası Network

- GSM'nin Tecrübelerinden Faydalanma

- GSM'nin Gençlik Fırsatlarından Öncelikli Olarak Yararlanma

- Kalıcı Dostluklar

- GSM'nin Referansını Kazanma ve Sertifika 


BAŞVURMADAN ÖNCE DETAYLI BİLGİ İÇİN LÜTFEN AŞAĞIDAKİ BUTONA TIKLAYARAK GÖNÜLLÜ ÇALIŞMA TAKIMLARI REHBERİ'Nİ CİHAZINIZA İNDİRİNİZ VE DİKKATLE OKUYUNUZ.
REHBERİ İNDİR

BAŞVURMAK İÇİN LÜTFEN AŞAĞIDAKİ BUTONA TIKLAYARAK BAŞVURU FORMUNU DOLDURUNUZ. (Son Başvuru Tarihi: 23.11.2019)
HEMEN BAŞVUR

Bu yazıyı paylaşmak ister misin?