• Çalışma Saatleri
    Pzt – Cts: 9:30 - 18:00

  • Kocatepe Mh. Bayındır 2 Sk, 45/9 Kızılay
    06420 Çankaya Ankara

Geleneksel Gönüllü Partisi! - 11 Aralık

Geleneksel Gönüllü Partisi! - 11 Aralık

Sevgili GSM Gönüllüleri! Bizi özlediniz mi? Biz sizi çok özledik!

Hepimiz için zor geçen iki yılın ardından tekrar hayata dönüyoruz! Hepimize unutturulmaya çalışılan arkadaşlığı, sohbeti, müziği, eğlenceyi ve elbette ki gönüllülüğü tekrar hatırlamak, sizlerle bir arada olmak için ne kadar heyecanlı olduğumuzu tahmin bile edemezsiniz. Şimdi bir araya gelme, yeni insanlarla tanışma, sohbet etme, yeme, içme vaktidir. Yalnız mıyız? Tabi ki hayır! Ankara'dan yükselip şu an tüm Türkiye'de göğüs yumruklayan "Goril Reggae Band" de sizler gibi bir GSM gönüllüsü ve çok değerli "Ankafrikalı" dostlarımız da bizlerle birlikte! Gelin, hep birlikte Afrika'nın, özgürlüğün, barışın ve umudun müziğini dinleyelim!

Partimizde her yıl yaptığımız gibi cool takılanlar için sohbet ve tanışma; maceracılar için oyunlar ve küçük yarışmalar ; yerinde duramayanlar için müzik ve dans; canı boğazından gelenler için yiyecek/içecek ikramlarımız var! Ancak çoğunuzun bildiği ve bazılarınızın yeni öğreneceği gibi, GSM Geleneksel Gönüllü Partisi, kendisi ve gönüllüleri gibi mütevazidir. :)

Yılbaşını da biraz erken getirsek fena mı olur? :)

PARTİYE KİMLER KATILABİLİR?

Partimize yalnızca GSM Gönüllüleri, yani daha önce Workcamps/IVS, EVS/ESC ve Erasmus+ gibi projelerimize katılmış ya da katılmak için kayıt yaptırmış olanlar, GSM kamp ve proje liderleri ve GSM Gönüllülerinin yanlarında getirebileceği bir arkadaşı katılabilir.

- Davetiye zorunludur.  Aşağıdaki doldurarak davetiye başvurusu yapmış olacaksınız, davetiyeniz e-posta adresinize gönderilecektir.

- Yaş Sınırı: 18 - 30

- Partiye katılım için 2 doz aşı (BionTech veya Sinovac) zorunluluğu bulunmaktadır ve girişte HES kodu talep edilecektir. Aşı yaptırmayanlar veya tek doz aşı olanlar ile parti gününden 14 gün öncesinde PCR testi pozitif çıkmış olanlar partiye kabul edilmeyecektir.

- Her GSM Gönüllüsü yanında dilediği bir (yalnızca bir) arkadaşını getirebilir. Arkadaşlarınızın GSM Gönüllüsü olmasına gerek yoktur. Arkadaşınızın da bu formu doldurması gerekmektedir.

- Partimiz kontenjanla sınırlıdır. Erken başvuran oturur! :)

- Davetliler yanlarında yiyecek ve içecek getirebilirler. Getirilen içeceklerin bandrollü ve açılmamış olması gerekmektedir.

* Geleneksel Gönüllü Partisi bir motivasyon etkinliğidir. Partimize giriş tamamen ÜCRETSİZDİR ve içeride her hangi bir ürün satışı ile ticari faaliyet bulunmamaktadır.


11 Aralık 2021 Cumartesi | 20.00 - 00.30

GSM Ofisi: Kocatepe Mah. Bayındır 2 Sk. 45/9 Kızılay, Çankaya, Ankara.

www.kamp.gsm.org.tr

outgoing@gsm.org.tr

0312 417 11 24

Başvurular kapalıdır.

GSM - Gençlik Servisleri Merkezi

1985, Ankara

©Her Hakkı Saklıdır.

Bu yazıyı paylaşmak ister misin?