• Çalışma Saatleri
    Pzt – Cts: 9:30 - 18:00

  • Kocatepe Mh. Bayındır 2 Sk, 45/9 Kızılay
    06420 Çankaya Ankara

STRANGER THINGS THEME PARTY  BY GSM

STRANGER THINGS THEME PARTY BY GSM

Değerli kampçımızın dikkatine! Geçen hafta esrarengiz bir şekilde ortadan kaybolan  Will Byers’a hala daha ulaşılamadı. Olayın gerçekleştiği yere ve yerleşim alanlarına gelen arama kurtarma birimlerinden duyduklarımıza göre kendisinin fiziksel ve psikolojik durumunun iyi olduğunu düşünüyoruz. Will Byers’ın arama kurtarma faaliyetlerine yardım etmek isteyen birkaç gönüllü kampçılarımız olay yerindeki insanlarla konuşurken işe yarayabilecek birçok bilgi elde etmişler. Will Byers 12 yaşında kahverengi saçları ve kahverengi gözleri olan bir çocukmuş. Kendisini sabah gören komşusu ise dışarı çıkarken, kot pantolon giydiğini üzerinde mavi ekose gömlek, beyaz tişört, kahverengi çizgili kırmızı yelek ve bir çantası olduğunu söylemiş. Kampçılarımızdan diğer biri ise olay yerine gelen polislerin yanında ağlayan bir kadın gördüğünü, kadının bir süre sonra bayıldığını ve kendisinin kadına yardım ettiğini bizlere söyledi. Bayılan kadın kendine geldiği zaman olay hakkında konuşmafırsatları olmuş. Bayılan kadın Will Byers’ın annesi Joyce Byers’mış. Joyce Byers bu süreci ve Will in nasıl bir çocuk olduğunu kampçımıza şöyle anlatmış.

'’Will onu çok özlüyorum. Başına böyle bir olay nasıl gelmiş olabilir? Onun kimseye ama hiçbir kimseye zararı yoktu. Kendi haline bir çocuktu, geçen hafta benden arkadaşlarıyla beraber oyun oynamak için izin almıştı ve ondan sonra kendisine hiçbir şekilde ulaşamadık. Bu durumundan dolayı çok üzgünüm. Güçlü bir anne olmalıyım ama Will ah canım Will’ım nerede olduğuna dair hiçbir fikrim yok.’’

 dedikten sonra istirahat etmek için komşuları tarafından eve götürülmüş. Bir diğer kampçımız ise atıştırmalık bir şeyler almak için, markete doğru giderken arabaların arkasına saklanmış ve olayları inceleyen tuhaf görünüşlü bir adam görmüş. Adam kendisinin fark edildiğini anlayınca kampçımızdan kaçmaya başlamış fakat kampçımız adamı bir köşede kıskıvrak yakalamış. Bu tuhaf görünüşlü adamın ağzından çıkacak olan sözleri duyunca şok olacaksınız. Kendisi şu sözleri söyleyerek bir şeyler söylemeye başlamış.

''Sizler evet sizler hiçbir şey bilmiyorsunuz. Ne onun hakkında herhangi bir şey, ne de nerede olduğuna dair bir şey bilmiyorsunuz.''  

Kampçımız bunun üzerine bu tuhaf adama Will’in nerede olduğunu sormuş. Aldığı cevap ise
’Will en son Joy Game Atari Salonundaydı’’  o sırada bu tuhaf adam kampçımızın ellerinden bir anda akıp gitmiş.

Değerli Kampçımız! bunca zaman seninle beraber dünyanın dört bir tarafında daha yaşanılabilir bir gelecek ve dünya için çalıştık. Şimdi senden son bir isteğimiz var. Will Byers’ı bulmamıza yardım eder misin? Bize yardım etmek için izleyeceğin adımları aşağıdan takip edebilirsin.
 
 
ETKİNLİK ÖNCESİ
 
1- Başvuru Formunu buradan doldurmalısn.
2- Giriş biletini temin etmelisin.
3- Diziyi izlemediysen diziyi izlemen yararına olacaktır.


 

STRANGER THINGS THEME PARTY BY GSM
 
BAŞ AŞAĞI DÜNYA PARTİSİ
 
1- Eleven Dövmesi için sağ bileğini görevli arkadaşımıza uzatmalısın.
2- Sana verilecek olan siyah shot’ı içip baş aşağı dünyaya giriş yapmalısın.
3- Yirmi beş atari konsolunu Willi aşağı dünyadan kurtarmak için düzenlenen turnuvada oyuna odaklanmalı ve yanında mücadele ettiğin kişiyle tanışman gerekmektedir.
4- Etkinlik süresince on adet jetonun olacak turnuvadan elendiğinde bu jetonları istediğin atari platformunda kullanabilirsin.
5- Unutma! After Party 22:30’da Telwe Performance Hall’de Dj Şişko Disko eşliğinde gerçekleşecek. Gece boyunca sound track’ler ve 80’li yıllarda dizide çalan popüler kült müzikler geceyi süsleyecek. Bu yüzden enerjini tasarruflu kullanmalısın.


 
STRANGER THINGS THEME PARTY BY GSM
 
YUKARI DÜNYA PARTİSİ
 
1- Biletini iyi sakla çünkü After Party’e girerken ihtiyacın olacak.
2- Unutma! baş aşağı dünya partisinden geliyorsun. Yukarı Dünyanın en esrarengiz müzik bükücüsü Dj Şişko Disko mükemmel performansına ayak uydurmalısın.
3- After Party süresince yerli ve yabancı içeceklerde sana tanımlanmış özel indirimi biletinle birlikte Eleven dövmeni göstererek indirimden yararlanacağını unutma.


 
STRANGER THINGS THEME PARTY BY GSM


Bu yazıyı paylaşmak ister misin?